Strona: Wręczenie dyplomów ukończenia XV edycji studiów w r. akad. 2022/23 / Konstrukcja form wtryskowych; materiały, technologie, narzędzia

Wręczenie dyplomów ukończenia XV edycji studiów w r. akad. 2022/23

2023-07-24
, red.  Wiesław Frącz

jeden_student.png    zbiorowe.png

foto: Ewelina Świtalska

W dniu 21.07.2023 r. odbyło się na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej wręczenie świadectw ukończenia XV edycji studiów,  za rok akad. 2022/23. Po raz ostatni w tym roku akademickim absolwenci studiów przekroczyli mury naszej Uczelni.  Wszyscy pozytywnie wypowiadali się na temat studiów...

Życzymy im, by wiedza, którą nabyli w trakcie zajęć, była pomocna w ich pracy zawodowej... :)

Powrót do listy aktualności